Založ si blog

Z rozmlácenýho kostela : )

3 – Pak hlídali jsme oblohu, pozorujíce ptáky, debatujíce o bohu a hraní na vobojky. Když novinky mi zdeloval u okna do bulváru, ja kŕídla jsem mu ukoval, no nemoh levitovat.

1 – Z rozmláceenýho kostela s krabicou na zastávce… Čakal som svojho anděla – trolejbus číslo trojku. Zistil som – namaam lístok ja, tak som si ho šiel kúpiť… Však přítel prý mi udělá novýho z moji helmy.

2 – A proto prosíím věř mi, chtěl jsem ho žádat, aby mi pod laubňami – pomohl hádat – kto to sem dal – a přrikovaaaaal. Kto to sem dal? A přikoval.

4 – A proto prosíím věř mi, chtěl jsem ho žádat, aby mi u Auparku pomohl hádat – kto to zamknul a proč tu věci miizíí, kto to zamknul a ukoval 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=KkdXbPy97OE

Vyhlasujem nový žáner starého tmárstva, presnejšie nového vinárstva

30.05.2018

Prisvojujem si autorstvo - nový žáner v novinárstve ako jej obohatenie. Všimol som si, že starí vinári, presnejšie noví novinári píšuci do internetových periodík - digitálnych - nikdy nepoužívajú viac »

S euromenou špekulujú jak Beta. . . nechcem tu povedať, že s čím

24.05.2018

Oni furt len zahusťujú tú menu - až tak, že napokon stráca reálnu svoju kúpnu silu, hodnotu. Išiel som si kúpiť na chodbu do automatu dobožku. Vypadol mi vydávok - 50 centi. Vyletel až von viac »

Zamkli ich sťa bicykle – a vôbec každý tu všetko len zamyká

22.05.2018

Moja dnešná kompozičná téma fotovernisáže mesta - sudiaky. Všade kam len z okna pozriem - rančrovery - autiaky. Aj mne dolu parkujú dva - kontajnery, sudiaky.... A začali ich zamykať. Prečo? viac »

pocasie, ochladenie, vietor, dazd, dazdnik

Západné Slovensko môžu večer zasiahnuť búrky s krúpami, varujú meteorológovia

21.07.2018 13:06

Varuje pred nimi Slovenský hydrometeorologický ústav, ktorý upozorňuje pred výskytom búrok na celom Slovensku aj v nedeľu.

Proactiva Open Arms, loď, migranti

Na Malorke zakotvila záchranná loď s mŕtvymi telami dvoch migrantov

21.07.2018 12:54

Španielska záchranná loď na palube s mŕtvymi telami dvoch migrantov a jednej preživšej utečenkyne z potopeného člna zakotvila v sobotu v prístave na Malorke.

Benzín, nafta

Ceny ropy majú za sebou tretí týždňový pokles po sebe

21.07.2018 12:23

Ubezpečenie Saudskej Arábie, že nezaplaví ropný trh dodávkami, totiž nestačilo na to, aby vykompenzovalo 4,2-% pád ceny zo začiatku týždňa.

Roberto Saviano

Salvini žaluje novinára, ktorý píše o mafii

21.07.2018 12:00

Talianskemu ministrovi vnútra už dlho leží v žalúdku. Novinár Roberto Saviano, ktorý sa zaoberá mafiou a od vydania knihy Gomora musí žiť v utajení.

bignewspaper

Neplašte svetu škovránky v cukrovej vate nad obzorom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 106387x
Priemerná čítanosť článkov: 1132x

Autor blogu

Kategórie