Založ si blog

Absolútna rovnoprávnosť je v týchto očiach

Či bohatstvo a či bieda- tvoj pes si ťa nikdy nedá a ani ťa nevymení za žiadne sveta tohto meny. A nikdy ťa neopustí, bez teba by bol svet už pustý. snímka autor

Nemusíš byť ani slávny, ani bohatý, ani prekrásny a ani svalnatý. Nemusíš byť mladý a ani dobre stavaný, nachovaný, osprchovaný, nakrémovaný, balzamovaný… . Nemusíš mať titul, ani funkciu, a nemusíš mať za sebou vôbec žiadnu mafiu, precestovať Čínu, Indiu. Nemusíš ulahodiť Márii, Anne – a ani svojej vysnívanej mariuhane ni kotviť štyri člny na Balkáne. Nemusíš byť audínový, motorkový, lietadlový, ponorkový. Môžeš byť riflový aj teplákový, obstaróžny, zánovný či zcela nový. U ňho nie si malomeštiak, sedlák, nadpozemštiak a ani biedak. Môžeš byť „džámorák“ aj „židák“ – priamy a tiež krivák, nemusíš byť zámožný, ba môžeš byť doslova aj nemožný. Môžeš byť technokrat, byrokrat, ba old „negra“ negramotný brat. Môžeš byť chladný, prihriaty aj teplý, nahatý, temný, jemný a tiež svetlý. Nemušíš mať barák a ani hrad, stačí len búda a tvoj anjel strážny – PES – ŤA MÁ STÁLE, STÁLE NESKONALE – RÁD. 🙂 

P.S.: )Text k pesničke, ktorú som nedávno zložil pre nášho psíka, ale vlastne pre všetky psíky, aby ste vedeli, ako vnímajú človeka a tiež, aby ste ich mali radi a nedali na nich dopustiť. :

Aj tvrdohlavé tvory ti vedia narýchlo zmúdrieť

20.02.2018

[caption id="attachment_1080" align="alignright" width="300"] Na bielo zasnená kaplnka pri Váhu v Tepličke nad Váhom - dnes zátočina labutí, kedysi pasienok s vysokými topoľmi na brehu. tá toho viac »

Niekedy je štatistika – platov – hrozne veľká šlamastika

13.02.2018

[caption id="attachment_1063" align="alignright" width="300"] Tak koľko asi tak majú - vyberú?A kde nás tak najviac tlačí topánka? V bankomate! Ilustračná snímka autor článku[/caption] Životná viac »

Mám vzácne ochorenie očí, ktoré riešia až v Bratislave

08.02.2018

[caption id="attachment_1050" align="alignright" width="360"] Poliklinika Karlova Ves - je dnes už jediné miesto, ktoré ma vzácne spája s Bratislavou. Je to aj jediné miesto na Slovensku, kde riešia viac »

Rumunsko, protesty,

Rumunský minister vyzval na odvolanie hlavnej protikorupčnej prokurátorky

22.02.2018 22:24

Rumunský minister spravodlivosti Tudorel Toader vyzval vo štvrtok na odvolanie hlavnej protikorupčnej prokurátorky Laury Codrutovej Kövesiovej z funkcie.

Trump

Trump podporil zvýšenie minimálneho veku pre ďalšie typy zbraní na 21 rokov

22.02.2018 22:20

Trump vo štvrtok skoro ráno na Twitteri napísal, že je tým najdôraznejším zástancom kontroly strelných zbraní.

Amerika, americká zástava, vlajka, USA

Auto naplnené kanistrami narazilo do nemocnice

22.02.2018 22:16

Zranenie utrpel len vodič.

politika vývoj nezamestnanosť TK Richter

Minister Richter ocenil 26 osobností z rezortu práce

22.02.2018 21:54

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter (Smer) odovzdal vo štvrtok, počas slávnostného podujatia, rezortné ocenenia 26 osobnostiam z celého Slovenska.

bignewspaper

Neplašte svetu škovránky v cukrovej vate nad obzorom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 67
Celková čítanosť: 62149x
Priemerná čítanosť článkov: 928x

Autor blogu

Kategórie